• Ogłoszenia

• OGŁOSZENIA

23 listopada (czwartek) GODZ. 16:00  ZEBRANIE Z RODZICAMI (podsumowanie obserwacji wstępnej). Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

23 listopada (czwartek) KIERMASZ ZDROWEJ ŻYWNOŚCI i KIERMASZ KSIĄŻEK. Zachęcamy do zakupu przetworów i książek. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na powiększenie naszego placu zabaw.

24 listopada ( piątek) DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Prosimy o przyniesienie w tym dniu pluszowych misiów. W tym dniu dzieci nie przynoszą do przedszkola zabawek.

28 listopada (wtorek) WYJŚCIE DO KINA PIAST NA PRZEDSTAWIENIE „BRZECHOWLANDIA”. Koszt 26 zł.

29 listopada (środa) dzieci będą dekorowały pierniki, które będą sprzedawane w trakcie akcji MotoMikołaje.

3 grudnia (niedziela) FINAŁ AKCJI MotoMikołaje,  na który serdecznie zapraszamy. Szczegóły dotyczące akcji znajdują na Faceooku i plakatach.

6 grudnia ( środa) SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM. Prosimy o odświętny ubiór dzieci w tym dniu.

7 grudnia (czwartek) DZIECI BĘDĄ WYKONYWAŁY ŚWIĄTECZNE OZDOBY. Prosimy o przyniesienie do środy 6 grudnia jednego słoiczka po jogurcie Amorres dostępnego w sklepie Biedronka.

12 grudnia (wtorek) UROCZYSTA BARBÓRKA. Prosimy, aby dzieci z naszej grupy przyszły w tym dniu elegancko ubrane.

14 grudnia ( czwartek) odbędą się WARSZTATY LODOWE. Koszt 35 zł.

20 grudnia (środa) UROCZYSTA WIGILIA W PRZEDSZKOLU. Prosimy o elegancki ubiór w tym dniu.

25 stycznia ( czwartek) BAL KARNAWAŁOWY. Prosimy o przygotowanie strojów.

28 stycznia ( niedziela) W SALI KINOWEJ PIAST ODBĘDZIE SIĘ FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNE POMOCY. Chcemy przygotować taniec na występ.  Prosimy o zaznaczenie na liście dzieci, które w tym dniu będą mogły wystąpić. Zwracam się z prośbą o pomoc w przygotowaniu paczek na loterie fantową. Zbieramy słodycze, drobne upominki, zabawki, gry, akcesoria plastyczne itp.

Konsultacje w ramach godzin dostępności wtorek, czwartek 8:00-8:30. Ze względów organizacyjnych Rodzice, którzy są zainteresowani konsultacjami proszeni są o wcześniejszy kontakt z wychowawcą.

Zachęcamy do włączenia się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Chętnych Rodziców i Dziadków, którzy chcą przyjść przeczytać dzieciom bajkę prosimy o zgłaszanie się do wychowawcy grupy.

Zachęcamy do włączenia się w akcję Góra Grosza. Szczegóły dotyczące akcji i puszki na grosze zostaną wkrótce umieszczone w szatni.