• Dwujęzyczne Dzieci

Dyrekcja oraz Nauczyciele Miejskiego Przedszkola numer 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Lędzinach mają przyjemność poinformować rodziców, że w naszym przedszkolu jest realizowany program „Dwujęzyczne Dzieci”

Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” ma na celu wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego równolegle do języka polskiego tak, aby angielski nigdy nie stał się dla niego językiem obcym.

Program ten polega na współpracy nauczyciela języka angielskiego z nauczycielem wychowawcą, którzy wspólnie, przez ekspozycję na język angielski
        i ćwiczenia utrwalające umożliwiają dziecku stanie się
        bilingualnym.

Opracowany przez  światowej sławy lingwistkę – Claire Selby, która od kilkunastu lat tworzy materiały – zarówno teksty jak i muzykę – do nauki angielskiego dla najmłodszych. W zależności od wieku dzieci poznają różnych bohaterów, wesołe Żuczki oraz Toma i Keri. Program jest pełen piosenek, filmów, zabaw oraz kart pracy.

:

Opis: Na zdjęciu znajdują się bohoterowie programu "Dwujęzyczne Dzieci"