• 17 maja, w VIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim w Gwarze Śląskiej, w MP nr 20 w Tychach, pogodali Wojtek M. z Pajacyków i Jagoda B. z Misiów . Mali Ślązocy doli rada godać po naszymu i przedstawili przygotowane wiersze. Dziękujemy im za odwagę oraz piękną recytację przed publicznością i gratulujemy Wojtkowi wyróżnienia!

25 kwietnia 2023 r. dziewczynki:
        Pola Chabrowska z gr. Wiewiórki
        Julia Grzyb z gr. Misie
        Laura Piścio z gr. Słoneczka
        reprezentowały nasze przedszkole w Miejskim Przeglądzie Dziecięcej Piosenki Patriotycznej pt.: "O Polsce śpiewamy, bo bardzo Ją kochamy..." zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Lędzianch. Gratulujemy uczestnikom talentu, pomysłowości i odwagi. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak nastrojowej i dobrze przygotowanej imprezie, w której każdy został doceniony, pochwalony i zachęcony do kontynuowania pasji związanej ze śpiewem.

________________________________________________________________________________________

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola z O. I. Nr 1 w Lędzinach pragnie serdecznie podziękować Kadrze Pedagogicznej, Radzie Rodziców i wszystkim pracownikom za wkład pracy a rodzicom naszych przedszkolaków za bezinteresowną pomoc i zaufanie, jakim nas obdarzyliście oddając nam swoje dzieci pod naszą opiekę. Dzięki tej współpracy nasza placówka zdobyła I Miejsce w powiecie Bieruńsko-Lędzińskim w plebiscycie edukacyjnym zorganizowanym przez Dziennik Zachodni.

Bez Was nie byłoby to możliwe.

Jeszcze raz dziękuję

Joanna Chowaniec

dyrektor Miejskiego Przedszkola
        z O. I. Nr 1 w Lędzinach

POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PT. „ŚWIEĆ GWIAZDECZKO”

W kategorii dzieci młodsze (3,4 letnie):

I miejsce: Sabina Janicka z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Lędzinach

II miejsce: Pola Chabrowska z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Lędzinach

III miejsce: Kinga Kściuk z Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Lędzinach

wyróżnienie: Karolina Żmijewska z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Lędzinach

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt 'Mój przyjaciel Miś". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i powstało wiele pięknych prac, toteż Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie wybrano 10 prac, których autorzy zajęli następujące miejsca:

grupa 3,4 - latków

I miejsce - Julia P.

II miejsce - Zofia N., Zuzanna Cz.

Wyróżnienie: Zofia H., Mikołaj R.

grupa 5,6 - latków

I miejsce - Anna F., Natalia N.

III miejsce - Julian R.

Wyróżnienie: Amelia Sz., Zuzanna K.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.