• Ogłoszenia

WAŻNE

10 października (wtorek) DZIEŃ DRZEWA. Prosimy, aby dzieci w tym dniu w miarę możliwości były ubrane w ubrania w kolorze zielonym i brązowym.

16 października ( poniedziałek) odbędzie się SESJA ZDJĘCIOWA. W tym dniu będą robione zdjęcia do sesji zimowej i kalendarza. Koszt zakupu kalendarza 50 zł pierwszy egzemplarz, 40 zł. kolejny. Zdjęcia z sesji zimowej będą dostępne w formie indeksu, zainteresowani Rodzice będą mogli wybrać dowolne zdjęcia. Koszt zakupu jednego zdjęcia wynosi 25 zł.

17 października (wtorek) będziemy obchodzili w naszej grupie ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK.

25 października (środa) wyjście do KINA PIASTA NA PRZESTAWIENIE „JAŚ I MAŁGOSIA”. Koszt biletu 25 zł. Płatne do 22 października na konto skarbnika.

26 października (czwartek) AUDYCJA MUZYCZNA „LEGENDY POLSKIE”. Koszt 5 zł. za dziecko. Płatne do 22 października na konto skarbnika.

31 października (wtorek) w naszej grupie będziemy obchodzili DZIEŃ DYNI. Prosimy, aby dzieci w tym dniu był ubrane w miarę możliwości w ubrania w kolorze pomarańczowym oraz przyniosły po jednej dyni.

7 listopada (wtorek) nasze przedszkole odwiedzi MOBILNE PLANETARIUM. ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY ZWIĄZANE Z OCEANARIUM. Koszt 18 zł. za dziecko. Termin wpłaty będzie podany w późniejszym terminie.

Zachęcamy do włączenia się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Chętnych Rodziców, którzy chcą przyjść do przedszkola i poczytać dzieciom bajkę prosimy o kontakt z wychowawcą.