• Ogłoszenia

•

• 10 kwietnia, w ramach realizacji tematyki o zdrowiu, prosimy, aby dzieci przyniosły do przedszkola przybory do mycia zębów.

• Przestawienie o misiu Uszatku planujemy w następujących terminach:
          - 16 kwiecień dzieciom z przedszkola (godz. 9. 30)
          - 17 kwiecień rodzicom (godz. 9. 30)
          Prosimy aby dzieci w tych dniach założyły
          grupowe koszulki a nakrycia głowy dostaną z przedszkola . Pozostałe elementy ubioru podane będą  indywidualnie.

• 23 kwietnia planujemy korowód ekologiczny. Prosimy o ubiór dzieci w kolorze zielonym i przyniesienie emblematów przyrodniczych na patyczkach.

• Od listopada rozpoczęła się w naszej grupie akcja Cała Polska czyta dzieciom. Chętni rodzice mogą zgłaszać się u wychowawców i przyjść do przedszkola w piątki (lub inne uzgodnione z wychowawcami dni) o godz. 13. 30, żeby poczytać dzieciom przyniesione książki.