• Ogłoszenia

Szanowni Rodzice

Wspólnie z Wszystkimi pracownikami Przedszkola zamierzamy włączyć się w akcję szycia maseczek na Dziecięcy Oddział Intensywnej Terapii w Ligocie. Jeżeli jesteście Państwo chętni prosimy Was o materiały (len, bawełna), nici i gumkę. Można je składać w pojemniku wystawionym przed Przedszkolem przy ulicy Stadionowej 1 od godziny7.30 do 14.30. Jeżeli są jakieś ręce chętne do współpracy też będziemy wdzięczni.  Dzieci Nas potrzebują a zauważyłam, że jest wśród Nas wiele ludzi chętnych do pomocy i współpracy. Organizując różnorakie akcje zawsze mogłam liczyć na pomoc całej społeczności przedszkolnej i wiem, że tym razem będzie tak samo.

Kochani Rodzice mam nadzieję, że cała obecna sytuacja związana z covid-19 szybko się zakończy i znowu spotkamy się z uśmiechem na twarzy w niezmienionym składzie.  Chcę żeby znowu Nasze Przedszkole tętniło życiem. Te puste korytarze, sale lekcyjne i przerażająca cisza są okropne. Na pewno wszyscy tęsknimy za normalnym trybem życia, ale musimy uzbroić się w cierpliwość.

Życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałości, żeby przetrwać ten trudny czas. Dbajcie o siebie i dzieci, a gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy proszę o kontakt na telefon bądź mail przedszkola. A My w imieniu dzieci ze szpitala dziękujemy za każdą okazaną pomoc.

Pozdrawiam Was serdecznie

dyrektor przedszkola

Joanna Chowaniec

INFORMACJA

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Lędzinach prosi Rodziców o odbieranie dzieci od godziny 14.00 zgodnie z podpisanymi umowami.

W czasie obiadu w godzinach od 13.30 do godziny 14.00 ze względów bezpieczeństwa
          i higienicznego, spokojnego spożywania przez dzieci posiłku. Ewentualny wcześniejszy odbiór dziecka prosimy zgłaszać w godzinach porannych w sekretariacie przedszkola.

Informujemy również że dziecko do szatni przyprowadza osoba dyżurująca, a wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem dziecka w grupie powinny być załatwiane po godzinach pracy nauczyciela lub w wyznaczonym terminie konsultacji dla Rodziców. Terminy konsultacji umieszczone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej przedszkola.

Szanowni Mieszkańcy!

Od poniedziałku 16 marca do piątku 27 marca 2020 roku Urząd Miasta  w Lędzinach będzie zamknięty dla interesantów.

Decyzja podyktowana jest sytuacją epidemiologiczną w Polsce i zagrożeniem zakażenia koronawirusem.

Tylko wyłącznie w sprawach niecierpiących zwłoki będzie można umówić się telefonicznie
          z pracownikiem danego wydziału Urzędu Miasta.

Kasa Urzędu Miasta tel. 32 216 65 11 do 13 wewnętrzny 164.

Wszelkie opłaty prosimy dokonywać przelewem bankowym:  ING Bank Śląski SA 37 1050 1214 1000 0024 1111 9130 Na powyższe konto przyjmowane są wpłaty z tytułu: podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, podatku od posiadania psa, opłaty skarbowej, zezwolenia na sprzedaż alkoholu, zajęcie pasa drogowego, opłaty za wywóz odpadów komunalnych, opłaty za najem lub dzierżawę nieruchomości stanowiących własność gminy, opłaty roczne z tytułu wieczystego użytkowania, opłaty za informacje adresowe.

Podatki od nieruchomości – rolny i leśny oraz opłatę za gospodarowanie odpadami prosimy dokonywać na indywidualne konta lub na wyżej podane konto Urzędu Miasta.

Drodzy Rodzice,

Prosimy o zapoznanie się z folderem informacyjnym pt. „Pedikuloza czyli co twoje dziecko może mieć na głowie” przygotowanym przez Główny Inspektorat Sanitarny i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego- PZH.

Wszawica-_folder_informacyjny.pdf

Zaproszenie.pdf